Gdzie jesteś

Świat - Europa - Włochy

Włochy przewodnik - książka do pobrania

Witamy na stronie Włochy - przewodnik turystyczny w GuidesEbooks.com projektu, gdzie będziemy ci pomóc, pobrać darmową książkę.

Włochy - przewodnik turystyczny - książka będzie przygotowana do pobrania - w trzech prostych krokach. Wystarczy nacisnąć przyciski poniżej i pobrać książkę. Jakie są kroki:

  • Przygotuj pustą książkę.
  • Przygotuj wszystkie treści, czego potrzebujesz. Zostanie przygotowana teraz - z aktualnych informacji!
  • Pobierz bezpłatny Włochy - przewodnik turystyczny.
Nie wiele lat temu wszyscy podróżowaliśmy z przewodników papierowych: Lonely Planet, Frommer's, Rough Guides, Fodor's i inne. Książki były zazwyczaj ciężkie i pomagali nam znaleźć najlepsze miejsca do zobaczenia, miejsc do jedzenia w lub na pobyt w... Ale teraz jest czas książek elektronicznych i wybory są szersze: można mieć nie tylko przewodnik turystyczny z wielkich marek, lecz przewodnik z niezależnych źródeł również. I to jest miejsce, gdzie możemy pomóc. Przewodnik nadaje się do e-booków, tabletów i smartfonów z Androidem, iOS, Windows itp.

Jak GuidesEbooks działa

Jest wspaniała strona o nazwie WikiVoyage, gdzie setki ludzi piszą informacje o wielu miejscach na świecie. Można tam znaleźć wszystkie miejsca w Włochy ręcznie - i możesz zacząć tworzyć książkę tam - lub użyć GuidesEbooks który zrobi to za ciebie. Wystarczy nacisnąć trzy przyciski poniżej i otworzymy WikiVoyage stronę, wstawiamy wszystkie miejsca Włochy, i ty po prostu wybierzesz odpowiedni format książki i można pobrać. I wolny Włochy przewodnik będzie twoje. Użyj go w czytniku książek elektronicznych, tabletu lub smartfonu z systemem Android, iOS lub Windows. Jeśli potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji, wystarczy spojrzeć poniżej - przygotowaliśmy kilka przydatnych wskazówek dla twojej podróży tam.

Pobierz Przewodnik - Włochy krok po kroku


Włochy eBook Virtual Cover Pierwszy krok: Naciśni pierwszy przycisk - otwiera WikiVoyage stronę w nowym oknie i stworzyć pustą książki tam. Potem zamyka stronę i można przejść do drugiego etapu. (Wskazówka dla zaawansowanych użytkowników: Nie naciskaj ten przycisk, jeśli chcesz po prostu dodać nowe treści do wcześniej przygotowanego.)

Drugi krok: Naciśnij drugi przycisk - otwiera WikiVoyage stronę w nowym oknie i dodaje wszystkie treści na Włochy - Przewodnik. Bądź cierpliwy, proszę! To zajmie trochę czasu. Następnie zamyka stronę i możesz przejść do trzeciego etapu.

Trzeci krok: Naciśnij trzeci przycisk - otwiera WikiVoyage stronę w nowym oknie i można zobaczyć wszystkie treści tam i przycisk do pobrania. Po prawej stronie ekranu wyborze odpowiedni format (pdf, epub itp.) i naciśnij Pobierz. Pliki do pobrania Przewodnik - Włochy. Następnie zamyka stronę WikiVoyage. Jeśli potrzebujesz innego formatu niż jest dostępna do pobrania (np. mobi) następnie przeczytaj nasze wskazówki poniżej. Możesz zmienić kolejność treści i dodać rozdziały przed pobraniem - wystarczy zobaczyć listę miejsc na lewej stronie strony WikiVoyage.

Treść Włochy - Przewodnik


Włochy - podstawowe informacje
Viterbo, Włochy
Abruzja
      L'Aquila, Pescara
Apulia
      Bari, Foggia, Lecce, Monte Sant'Angelo, Tarent
Emilia-Romania
      Bolonia, Ferrara, Imola, Modena, Parma, Rawenna, Reggio Emilia, Rimini
Kalabria
      Cosenza, Reggio di Calabria
Kampania
      Neapol, Salerno
Lacjum
      Rzym
Liguria
      Genua, La Spezia, Savona
Lombardia
      Brescia, Castel Goffredo, Cremona, Mantua, Mediolan, Monza
Marche
      Ankona, Urbino
Piemont
      Novara, Turyn
Sardynia
      Cagliari, Sassari
Sycylia
      Palermo
Toskania
      Arezzo, Viareggio
Trydent-Górna Adyga
      Bolzano, Madonna di Campiglio, Trentino, Trydent
Umbria
      Asyż, Jezioro Trazymeńskie, Perugia, Terni
Wenecja Euganejska
      Padwa, Treviso, Vicenza, Wenecja, Werona

Porady i Uwagi

Bezpłatny Przewodnik turystyczny Włochy - e-book w innym formacie: Jeśli potrzebujesz przewodnik turystyczny w innym formacie, np. mobi lub prc, zrob konwersji z epub za pomocą odpowiedniego oprogramowania, np. Calibre, który jest bezpłatny. Znajdziesz link do Calibre na naszej strona z najlepszych narzędzi podróży. Użyj odpowiedniej aplikacji na czytanie nie tylko w czytniku książek elektronicznych, ale również w smartfonie lub tablecie z Androidem, iOS lub Windows.

Przewodnik turystyczny o gwarantowanej zawartości: Jak pisaliśmy powyżej, wolny Włochy przewodnicy na tej stronie są tworzone na stronie WikiVoyage z informacji zamieszczonej przez wielu podróżnych. Jeśli wolisz książkę z profesjonalnego wydawcy, należy kupić przewodnik turystyczny z Lonely Planet, Frommer, Rough Guide, Fodor lub z inny duży dom wydawniczy.

Więcej turystyczne powiązane informacje: Jeśli chcesz więcej wskazówek o tym, jak łatwo wydrukować mapy, gdzie można uzyskać on-line mapy, gdzie można się zatrzymać, gdzie można pobrać książki z mapy itp., koniecznie musisz odwiedzić naszą stronę strona z najlepszych narzędzi podróży. Istnieje wiele wspaniałych narzędzi, a także linki do wielu darmowych źródeł informacji.©2013-2024 GuidesEbooks.com
Ten projekt nie jest związany z lub sponsorowane przez WikiVoyage.
Wydawca: Bispiral, s.r.o. | O nas | Zasady tej strony i polityką prywatności