Najlepsze porady i narzędzia do podróży

Przygotowując się do podróży, musisz zapakować bagaż - i uzyskać wszystkie przydatne informacje na temat miejsca, które są dostępne. W tym momencie można docenić dobre narzędzia, które mogą pomóc. Oto nasze wskazówki.

Darmowe przewodniki turystyczne - elektroniczne książki

Jeśli wolisz książek elektronicznych, można pobrać darmowe przewodniki turystyczne na tej stronie - GuidesEbooks. To proste: wystarczy przejść do strony kraju i wykonać trzy proste kroki - w ten sposób można otrzymać przewodnik turystyczny.

W tych trzech kroków przygotowujemy pustą książkę dla ciebie, dodamy właściwej treści i pokazamy wykaz miejsc - następnie będziesz korzystać przycisk i dostaniesz książkę. Wszystko to odbywa się z GuidesEbooks w wielkiej podróży internetowej stronie WikiVoyage. Wiele osób z całego świata regularnie pisze na stronie WikiVoyage; informacje o wielu krajach na świecie, które są publikowane tam, są bardzo dobre i aktualne. Możesz stworzyć swój przewodnik turystyczny nawet bezpośrednio na WikiVoyage, ale nie ma tam narzędzie, aby dodać złożonych zestawów stron. I to jest to, co możemy dla ciebie zrobić: Wystarczy nacisnąć jeden przycisk i dodamy wszystkie strony o jednym kraju, jednym państwu, miejsce...

Jeśli potrzebujesz książki - przewodniki - w innym formacie, na przykład mobi lub prc, konwertować je z epub za pomocą odpowiedniego oprogramowania, np. Calibre, który jest bezpłatny. Calibre pobierz tutaj. Wystarczy zainstalować go, następnie otwórz przewodnik turystyczny - w formacie epub - i przekonwertować go do dowolnego formatu. Jest to bardzo proste i szybkie.

Możesz dodać obraz okładki oraz. Oferujemy nasz standardowy obraz pokrywy - wystarczy pobrać tutaj. W obrazie jest pusta przestrzeń, gdzie można pisać dowolną nazwę swojego przewodnika. Po zakończeniu, po prostu można wstawić obraz okładki do Calibre i zapisać książkę.

Klasyczne przewodniki turystyczne

Jeśli wolisz klasyczne przewodniki turystyczne, na przykład te z Lonely Planet, Frommer's, Rough Guides, Fodor's i innych dużych wydawnictw, można zwykle kupić je w formie drukowanej lub elektronicznej. Bardzo dobre miejsce, zacząć szukać dla nich - księgarni Amazon - tutaj. Mają dobre ceny książek drukowanych i elektronicznych. Wystarczy szukać tam dla kraju, który chcesz odwiedzić - i sklep zaoferuje książki.

Atlas świata dla czytników książek

Jest to bardzo dobry pomysł, mieć Atlas Świata w czytniku książek. Jeśli kupisz atlas jako ebook, można go zabrać wszędzie - i można spojrzeć na przykład, jakie kraje są wokół ciebie podczas wakacji, jak duże one są, jakie ludzie tam mieszkają... Spróbuj na przykład Atlas Świata w sklepie Amazon.

Darmowe drukowane mapy

Jeśli wolisz elektroniczny przewodnik podróży, zdaniem posiadają drukowane mapy z tobą. Jest to bardziej wygodne umieścić papierową mapę do kieszeni, niż szukać elektronicznej w twoim czytniku. Możesz drukować mapy bardzo bezproblemowej teraz w domu - z TakeMaps - tutaj. Wystarczy wybrać mapę - a następnie ustaw jego rozmiar, orientacja itp. jak chcesz. Mapy zostaną wydrukowane perfekcyjnie na dowolnej drukarce komputerowej.

Darmowe elektroniczne mapy dla czytników książek

Jeśli chcesz elektroniczne mapy dla swojego czytnika książek, spróbuj eBookMaps. Możesz tam pobrać wiele darmowych map miast świata w epub i mobi formatach. Łatwo jest je skopiować do swojego czytnika książek - i można następnie wykorzystać je gdziekolwiek jesteś z Kindle, Nook czy z innym czytnikiem

.

Krótki przewodniki - pogody, mapy, rozkłady jazdy i więcej

Jeśli chcesz poznać prognozę pogody dla miejsca docelowego wakacji, chcesz linki do rozkładów jazdy, mapy, informacje z typowych tras, wskazówki dotyczące zakwaterowania i wycieczki, spróbuj MapsGuides. Nie wszystkie kraje są objęte tam, ale dla tych, które są objęte, tam znajdziesz wiele przydatnych informacji.

A teraz - otrzymać bezpłatny przewodnik turystyczny!©2013-2024 GuidesEbooks.com
Ten projekt nie jest związany z lub sponsorowane przez WikiVoyage.
Wydawca: Bispiral, s.r.o. | O nas | Zasady tej strony i polityką prywatności